Shopping cart
0.00 zł

Czas wziąć czas w swoje ręce!

Zdanie to powinno przyświecać każdemu… oczywiście na swój indywidualny, unikatowy sposób. Codziennie podejmujemy nasze małe wyzwania wiążące się z zaplanowaniem obowiązków, odpowiednią organizacją czasu i znalezieniem w tym wszystkim satysfakcji.

„W celu stałego utrzymania pozytywnego nastawienia i pewności siebie, myśl nieustannie o celach jakie sobie postawiłeś.” - Brian Tracy

Wyznaczanie celów, planowanie obowiązków, ich organizacja w czasie i przestrzeni jest kwintesencją idei Architektury Czasu. Całość dopełnia aspekt motywacji, mobilizacji, a także wiary we własne działania.

Dlaczego Architektura Czasu?

Architektura Czasu jest wyjściem naprzeciw osobie czującej potrzebę planowania czasu i organizowania swojej przestrzeni. Tą osobą możesz być Ty i właśnie do Ciebie skierowane są te słowa. Jeśli zdajesz sobie sprawę ze swojej prokrastynacji (tak! to trudne słowo oznacza zwlekanie i odkładanie rzeczy na później), nakładasz na siebie zbyt dużą liczbę obowiązków, których i tak nie jesteś w stanie wykonać, bądź Twoje codzienne działania zmieniają się w oczekiwanie na rezultat, który sam się nie osiągnie, w tym miejscu znajdziesz wsparcie dla siebie.

Architektura czasu proponuje niepowtarzalne rozwiązania, które możesz wykorzystać w swoim domu.

Wyjątkowe lustrzane tablice suchościeralne pomogą Ci w ustalaniu harmonogramu tygodnia, rozwiązywaniu problemów, ustalaniu priorytetów oraz nieustannie będą przypominać o tym, że to Ty jesteś Panią, bądź Panem swojego życia.

Szklane organizery oraz nadstawki pozwolą zaaranżować Twoją przestrzeń biurową, zarówno w domu, jak i w pracy. Twoje wnętrze zostanie uporządkowane, a Ty dzięki temu skupisz się na tym, co ważne, nie tracąc czasu, zasobów, ani energii.

W tym miejscu do Twojej dyspozycji znajdą się również artykuły dotyczące metod organizacji miejsca pracy, zarządzania czasem, eliminacji codziennych strat, a także motywacji i wiary w siebie. Architektura Czasu powstała z myślą przekazania praktycznych informacji, opartych o funkcjonujące zasady i metody postępowania. Nie przeczytasz tu sloganów urodzonego coacha, ani nie dowiesz się, że wszystko jest możliwe. Architektura Czasu pokaże Ci, że chcąc walczyć o coś, należy wziąć za to odpowiedzialność. Ufając sobie, już czynisz krok do sukcesu. A aktywne działanie to nie mówienie o planach, ale ich realizowanie. Do dzieła!

Artykuły

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Następny artykuł
O idei nadania przydomków dniom tygodnia
Poprzedni artykuł
Czas wziąć czas w swoje ręce!
Call Now Button